mini header
img target

Landing Page

Landing Page - це цільова сторінка сайту або окремий односторінковий сайт, мета якого спонукати відвідувача зробити цільову дію. Наприклад, купити товар або послугу, підписатися на розсилку, зареєструватися на web-ресурсі, залишити контактні дані.

Використовуючи багаторічний досвід створення веб-сторінки, ми, в першу чергу, проводимо маркетинговий аналіз ринку, товару або послуги, конкурентів, цільової аудиторії. Створюємо торгову пропозицію, пишемо текст, що продає. Розробляємо унікальний дизайн, який відповідатиме вашим бізнес завданням.

img landing
heaven
Landing Page розробляється для вузької аудиторії. Його вигідно використати, коли вам необхідно:
01
Анонсувати захід. За допомогою лендинга можна повідомити про проведення свят, семінарів, акцій в яскравому дизайні, не перевантажуючи основний сайт.
02
Ефективно презентувати продукцію. Для того, щоб вигідно і швидко продати певний товар, його необхідно виділити серед інших. Можна розмістити рекламний банер на сайті, але ефективніше буде створити сторінку-вітрину.
03
Створити портфоліо. Лендинг для портфоліо підходить дизайнерам, фотографам, фрілансерам і всім тим, хто надає послуги. Така сторінка вигідно презентує ваші роботи перед замовниками.
04
Розширити клієнтську базу. Розміщуючи на сторінці контактну форму, можна збільшити кількість "теплих" клієнтів, які вже зацікавлені у вашій пропозиції.

Сторінка-вітрина - це краще рішення для презентації вашого бізнесу, для розвитку бренду і продажу товарів.

Особливості

icon peculiar

Індивідуальний дизайн

Тільки ліцензійні шаблони та індивідуальний дизайн
icon peculiar

Система управління сайтом

Популярні системи управління каталогом
icon peculiar

Максимальна функціональність

Підключення основних модулів на сайт

Ви отримуєте

01
Готовий сайт з привабливим дизайном
02
Наповнення контентом
03
Адаптивний дизайн під мобільні пристрої
04
Реєстрація в пошукових системах

Портфоліо

Залишилися питання?