img seo

SEO просування

Поліпшення позицій сайту в результатах видачі пошукових систем і збільшення відвідуваності, безпосередньо залежить від якісного SEO просування.

Ми пропонуємо вам один з менш витратних методів розкрутки сайту (порівнюючи вартість залучення кожного окремого клієнта) при найбільш високій ефективності.

img seo
heaven

Наше завдання - адаптувати ваш сайт під правила пошукових систем, сформувати довіру відвідувачів і пошукових систем до ресурсу, закріпити високий рейтинг в пошуковій видачі. Важливо розуміти, що це складний процес, спрямований на зовнішню і внутрішню SEO оптимізацію сайту.

У першу чергу ми проводимо SEO аудит сайту, збираємо семантичне ядро, складаємо план щодо поліпшення й оптимізації вашого ресурсу. Для кожного сайту визначаємо його власну стратегію просування, яка стане більш ефективною в його конкурентному середовищі.

Чому так важливо SEO просування для вашого сайту?
01
Довгостроковий ефект. Завдяки якісній оптимізації сайту, досягається високий результат в пошуковій системі, який зберігається тривалий час, навіть після припинення всіх робіт по просуванню.
02
Залучення цільової аудиторії і її розширення. Оскільки ваш сайт підвищується в результатах пошукової видачі на запити користувачів, отже збільшується кількість зацікавлених клієнтів у вашому продукті.
03
Економія бюджету на рекламу. Платна реклама припиняється відразу після зупинки фінансування, SEO просування зберігається ще довгий час.
04
Лояльність відвідувачів. Більшість користувачів інтернет втомилися від нав'язливої реклами та вважають за краще самостійно знаходити необхідний продукт, але в той самий час віддають перевагу сайтам, які виводяться на першій сторінці пошукової системи.
05
Висока конкурентоспроможність у сфері вашого бізнесу. Якщо робота з просування ведеться професіоналами та на регулярній основі, вам забезпечена висока частка ринку у вашій конкурентної ніші.

Портфоліо

Залишилися питання?