img context

Контекстна
реклама

Контекстна реклама це потужний інструмент інтернет-маркетингу. З її допомогою ми знайдемо ваших потенційних клієнтів, і запропонуємо їм те, чим вони цікавляться.

Контекстна реклама — це практично єдиний спосіб швидкого збільшення відвідуваності сайту і зростання продажів через інтернет, яка починає працювати з перших хвилин її розміщення в мережі й приносити вам прибуток.

img context
heaven

Текстові оголошення, рекламні банери та відео показуються у відповідь на пошуковий запит користувачів інтернет, виходить, що ви не шукайте покупців самостійно, вони самі бачать вашу пропозицію, яке відповідає їх інтересам.

Для запуску контекстної реклами, ми визначаємо цілі, вивчаємо продукт і даємо рекомендації щодо поліпшення торгової пропозиції, аналізуємо конкурентне середовище.

Переваги контекстної реклами:
01
Швидкий запуск рекламної кампанії. Відвідувачі починають переходити на ваш сайт вже через кілька годин після старту реклами.
02
Гнучке ціноутворення. Ви самі встановлюєте бюджет кампанії, тому що в контекстній рекламі оплата відбувається за кліки, а не за покази.
03
Великий обхват аудиторії. На сьогоднішній день частка Google серед всіх пошукових систем становить 60%, тому використовуючи Google AdWords, ви гарантовано знайдете своїх клієнтів.
04
Точне попадання в цільову аудиторію. Ви самі визначаєте свою аудиторію, встановлюючи критерії кому і де показувати вашу рекламу.
05
Гнучке управління рекламою. У будь-який момент можна внести зміни в рекламне оголошення, змінити таргетинг, а також бюджет кампанії.
06
Оцінка ефективності. За допомогою системи Google Analytics можна провести детальний аналіз рекламної кампанії з економічних і поведінкових показників.

Портфоліо

Залишилися питання?