img pack

Зовнішня реклама
та пакування

Щоб привернути увагу клієнта, зацікавити його і викликати бажання купити ваш продукт, ми рекомендуємо вам встановити зовнішню рекламу. З її допомогою ви створите контакт широкої аудиторії з рекламно-інформаційним оголошенням.

Зовнішня реклама — це текстова, графічна, відеореклама, яка встановлюється на відкритому повітрі біля торгового приміщення, уздовж дороги, на будівлях і спеціальних конструкціях.

img pack
heaven

Ми створимо і розробимо для вас зовнішню рекламу у вигляді рекламних щитів, вивісок, плакатів, внесених конструкцій, зображень на вітринах.

Враховуючи всі правила створення і розміщення зовнішньої реклами, ви отримаєте:
01
Широке охоплення аудиторії. Яскраві та масштабні оголошення привертають до себе увагу.
02
Підвищення рівня довіри. Рекламований товар на рекламних вивісках становиться швидко впізнаваний, що підвищує рівень довіри покупців.
03
Регулярність впливу. Люди, які ходять одним і тим же шляхом на роботу, прогулянки, бачать ваше оголошення по кілька разів на день.
04
Високу ефективність. Доведено, що саме зовнішня реклама приносить компаніям високий дохід, завдяки величезному охопленню аудиторії й доступності.

Якісне пакування — це ще один вагомий метод впливу на покупців при виборі товару. Пакування не тільки захищає продукцію від зовнішнього впливу, але також є кінцевим етапом при ухваленні рішення про покупку.

Наш багаторічний досвід розробки дизайну і макета пакування, дозволить створити ефективний інструмент поширення реклами й довірливе ставлення до вашого бренду.

Портфоліо

Залишилися питання?