img polygraph

Розробка
поліграфії

Розробка поліграфії - це створення графічного дизайну друкованої продукції відповідно до технічних вимог і побажань замовника, дотримуючись правил реклами і маркетингу.

Наше завдання - створити для вас графічну композицію в максимально зрозумілій і приємній формі, яка передасть сенс і філософію компанії.

img polygraph
heaven

Враховуючи сферу діяльності вашого підприємства, грамотно поєднуючи текст і графіку, ми підготуємо візитки, буклети, рекламні матеріали, наклейки, брошури, каталоги, листівки, пакування, папки і багато іншої поліграфічної продукції, необхідної для просування бізнесу і створення іміджу компанії.

Якщо ви ще сумніваєтеся, чи потрібна вам і вашому бізнесу друкована поліграфія, зверніть увагу на переваги, які ви отримаєте:
01
Лояльне ставлення до компанії. Друкована продукція менш агресивний вид маркетингу, ніж реклама по телебаченню або радіо.
02
Практичність. Поліграфія - це предмети щоденного користування в будь-якому офісі. Жоден робочий день офісного співробітника не обходиться без календаря, блокнота, папки.
03
Тривалий термін реклами. Потенційні клієнти можуть бачити вашу рекламну пропозицію до тих пір, поки друкована продукція буде зберігатися у людини.
04
Універсальна реклама. Поліграфія добре працює як самостійний вид реклами, так і в поєднанні з іншими видами просування товару або послуги.
05
Конкурентна перевага. Яскравий, стильний, продаючий дизайн, оформлений з урахуванням всіх правил маркетингу, підкреслить переваги фірми, приверне увагу потенційних клієнтів і виділить ваш бізнес серед конкурентів.

Портфоліо

Залишилися питання?